Jump to content
hondac

NIJE REALNO

Recommended Posts

E ovako ja sam imao na ovom forumu nekoliko tema koje sam postavljao i prije par dana sam objavio jos jednu i moderator ovog foruma ZlayoX mi je sve teme spojio u jednu i sad se nezna sta sam postavio nemogu ni da se snadjem ni da nadjem ono sto sam postavio i koji god korisnik sto mi je mogao pomoci nije uspijo da nadje moj post koji sam poslednji napisao i stvarno to je bezobrazluk bilo je dosta nacina da se uklone moje predhodne teme mogao ih je obrisati i zavrsena stvar a ne ovako CISTI BEZOBRAZLUK!

Zašto je bezobrazluk?
Šta misliš na šta bi ličio forum da svi kao ti za svako pitanje otvore novu temu, kako bi se ostali članovi onda snalazili na forumu?
Mogao si od početka da otvoriš jednu temu da postavljaš pitanja vezana za svoj skuter (npr u garaži) i tu bi ti svi odgovarali.

A sto niste brisali teme koje su bile zavrsene postoji kanta za takve stvari!!!!!

Da su brisane teme, tek onda bi se drndao i ljutio. Garant. Ovako su sva tvoja pitanja i dalje tu i mozda nekome pomognu. Svi lepo pitaju sta ih zanima u "svojoj garazi " (temi) i tu dobiju odgovore na sva pitanja.. Tako je lakse svima.

[quote name='hondac' timestamp='1304516161' post='211670']
A sto niste brisali teme koje su bile zavrsene postoji kanta za takve stvari!!!!!
[/quote]

Teme se NE BRIŠU bez razloga!!

Uopste je nepotrebno otvarati za svako pitanje posebnu temu, za to postoji jedna "Kratka pitanja i odgovori" ili jednostavno nadjes sebi mesto u garazi, a i svom ljubimcu ;)

[quote name='hondac' timestamp='1304516161' post='211670']
[/quote]

Poenta ovog (kao i drugih) foruma je da prepiske koje imaju smisla i dobru sadrzinu ostanu svima i dalje dostupne.
Kada bi brisali teme koje se zavrse na forumu ne bi postojalo skoro nista, jedino bi kanta bila jaaako velika.
Nama je u cilju da kvalitetne i objektivne prepiske ostanu za uvek vidljive svima.

Evo i mene, tog moderatora koji ti je spojio sve teme u jednu, sve tvoje teme su spojene u jednu u kojoj mozes da pitas sta oces. Najbolje bi bilo da si lepo predstavio svoj motor u garazi uz obavezne slike i onda kada imas neki problem pitas tu u toj temi, a ne da otvaras bespotrebne teme za jedno pitanje. Na sta bi forum licio kad bi svako tako radio, nebi se niko snalazio na forumu niti bi iko znao gde se sta nalazi.
Vidim da su neki clanovi Admin&Mod tima vec rekli svoje, ja se u potpunosti slazem sa tim i nema potrebe za daljom raspravom.
  • Upvote 1

NECE NI BIDI DALjE RASPRAVE JER NAPUSTAM OVAJ JEBENI FORUM SEREM VAM SE U NjEGAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :finger: :finger: :finger:
  • Downvote 11

Au brate kolku si frku napravio,zbog spojenih tema...

[quote name='Speedyx' timestamp='1304597355' post='211927']
Au brate kolku si frku napravio,zbog spojenih tema...
[/quote]
bash... :arguement:

Za slucaj da odlucis da se vratis imas warn 20% zbog nedolicnog posta (da ne spominjem koliko si stavki pravilnika foruma pregazio). Dobrim vladanjem za mesec dana nestace ti opomena.

Bato nemoj biti previse blag.. Ja mu dodajem jos 20% warn-a jer je bezobrazan i vredja.. Ljudi gledaju da mu pomognu, a on se rita..
Eto, castim ga sa jos 20% ;) Tako da ako se vrati, imace 40%.. A mozda ga casti jos neko sa 20% iz tima.. xD

[quote name='Srdjan_SF2' timestamp='1304599537' post='211933']
Bato nemoj biti previse blag.. Ja mu dodajem jos 20% warn-a jer je bezobrazan i vredja.. Ljudi gledaju da mu pomognu, a on se rita..
Eto, castim ga sa jos 20% ;) Tako da ako se vrati, imace 40%.. [size="3"][color="#ff0000"]A mozda ga casti jos neko sa 20% iz tima.. xD[/color][/size]
[/quote]

Mislim da bi to trebalo da bude Zlaja xDD

[img]http://www.skuteri.org/forum/public/style_emoticons/default/too-funny-1.gif[/img][img]http://www.skuteri.org/forum/public/style_emoticons/default/too-funny-1.gif[/img]
na njega sam konkretno i mislio [img]http://www.skuteri.org/forum/public/style_emoticons/default/too-funny-1.gif[/img]

Ja sam svoju evidentirao pre neg sto sam napisao pa vi dalje većajte ko ce jos da pocasti :) Inace nismo strogi (znaju svi ostali) i uglavnom se progleda kroz prste ali je ovo sad vec bezobrazluk...

haha meni castili na rodjendan 40%, a preksraj bio mnogo mnogo manji...ovom nista ispod 100% :arg:

[quote name='Speedyx' timestamp='1304600969' post='211941']
Mislim da bi to trebalo da bude Zlaja xDD
[/quote]
:too-funny-1: :too-funny-1:
Ma dosta mu je sto su mu ovi podelili, ovo stvarno NIJE REALNO :too-funny-1: :too-funny-1:

:too-funny-1: :too-funny-1: Kakaaav liiiiik, ladno se nad*kao i otishao hahahha,ajde :EVDB00~132:

[quote name='Silbas' timestamp='1304603038' post='211955']
Stvarno bezobrazno do vas. Ko je jos spajao teme ,pa to je glupost. :too-funny-1: :too-funny-1: :too-funny-1:
[/quote]
I ja kazem :too-funny-1: :too-funny-1: :too-funny-1: :too-funny-1:

A bila mu je frka kad mu je trebala pomoc, onda je mogao da bude kulturan.
Covek nije izgleda resio sve svoje probleme ovde, pa resio malo da blati :)

Jako se lako resi takav prob, a custom ima resenje :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.