Sprint Eagle

48 posts in this topic

Posted

pozzz svimaa...pre nepunih mesec dana kupio sam sprint eagle,a problemi su poceli od prvog dana...zezza me merac goriva koji radi kad mu se cefne...uglavnom pokazuje da ima 2 crtice iako je rezervoar pun ili prazan.
vrlo je neudoban...sediste mu je tvrdo, kao i amortizer...postoji li nacin da se taj amortizer nasteluje, da bude udobnije...da ne moram na svaku rupu da ustajem :)... kada sam ga kupioo slepci mi nisu dali nalepnice (okacicu neke slike kasnije)...kada sam otisao u servis da im kazem da mu fale nalepnice , lik mi kaze "ma stace ti to, izgledace seljackii",mislim se ja da li da ga oteram u 3 lepe... jos su mu i falila 2 srafa sa strane...ljudi zna li neko kako da podesim amortizerr?? hvalaa
0

Posted

U ovom podforumu "garaza" treba da predstavis svoj motor uz obevezne slike:1. U temi Garaža je dovoljno da imate svog ljubimca i da opišete kako ste zadovljni odnosno koje je vaše mišljenje u vezi sa njim. 2. Ilustracija je obavezna, jedna ili više fotografija. 3. Zabranjen je OFF i polemisanje na teme koje nisu u vezi sa predstavljenim motorom.
Ako hoces slikaj svoj sqt, edituj post, ubaci slike i napisi nesto o njemu.
Ako neces temu cu ti premestiti u razna pitanja i odgovore i sve sto te bude zanimalo u vezi motora pitaj ovde, nemoj da otvaras vise tema za po jedno pitanje.
0

Posted

Sto se tice mjeraca goriva ne pokusavaj da ga popravis. To je shit i ne radi kako treba. Sto se tice sjedista i amortizera napravi par stotina km i sve ce biti mnooogo mekse i udobnije.
0

Posted

mjerac kako rece kolega je nemoguce nastelovati da bude precizan, skidao sam ga desetinu puta i uvijek pravi probleme, nekad pokazuje nekad ne,,,uglavnom potrosnja mu je oko 3,5l i sa rezervoarom mozes preci oko 120-140km, tako da ti to bude orjentir. sto se tice sjedista i amortizera, kod njega je gasni amortizer i u onom dodatku amortizera kad skines gumu ispod imas ventil. tu se podesava tvrdoca, ali zaista ne znam da li ide neki gas unutra ili samo vazduh. to ni zastupnici nisu znali da mi kazu. uglavmon postace meksi dosta vremenom, samo da se malo razradi. sjediste jeste tvrdo ali je jako kvalitetno pa nece da se razloka posle hiljadu kilometara.
0

Posted

ja sam sa punim rezervoarom od 4.5l presao 50 km,a vozio sam ga jedan ceo dan(vozio sam ga na svaka 5 min...non stop pali-gasi)neznam da li negde curi ili je to zato sto sam ga ceo dan vozio...
0

Posted (edited)

a ewo i nekih slika

[img]http://img718.imageshack.us/img718/6566/hpim2064z.jpg[/img]

[img]http://img51.imageshack.us/img51/9028/hpim2063z.jpg[/img] Edited by ZlajoX
0

Posted

Evo malo sam ti sredio slike ;)
0

Posted

Kako 4.5L na 50km? Ako je u garanciji, teraj u servis da ti nasteluju to, on toliko ne bi trebalo ni na 100km da trosi
0

Posted

moras da se pomiris sa neudobnim sedistom i tvrdim montizerom to je kineski kvalitet :scared:
0

Posted (edited)

da u garanciji je...otvarao sam ga danas,ali nigde nije mokro...nzm da li je to zbog toga sto sam ga non stop vozio..
@piaggio ja takodje nisam za kineza, uzeo sam ga da vidim kako ide... Edited by BokA
0

Posted

Ma i moj drugar je hteo da uzme kineza pa sam ga nagovorio uzeo je novog Tph-a za 1400€ evo sada je vec presao oko 20oookm sa njime i nista samo svecicu mu menjao rolnice i ulje u menjacu i to je to piaggio je piaggio
0

Posted

BokA aj uslikaj po danu svecicu pa stavi sliku. Ona ce ti odmah sve reci.
0

Posted

vazi,hocu ako se vidi
0

Posted

Sta ako se vidi??
0

Posted

svecica,ako nije ness stavljeno ispod nje.
0

Posted

ako je svecica crna znaci mnogo bogata smesa ako je braun kao kafa ondak je perfektno ako je bea onda ti to uopste ne vaja
0

Posted (edited)

Druze odvrnes je pa onda vidis. Ona je zavrnuta cilindar. Edited by Silbas
0

Posted

da da znam gde se nalazi , pogledacu..
0

Posted

Meni je potrosnja veca nego kod Bossketa,negdje oko 4,2 L/100km ali to kod tebe nikako nije u redu. Nema sanse da ti toliko trosi,nije tenk.Jesi ti siguran u to? Da se nisi zeznuo negdje oko mjerenja i pazi sat se nekad zabaguje(bar kod mene) pa ne mjeri nego stoji na 0kmh. Onda samo ugasis kontakt i upalis ponovo i sve radi ok. Da nije to u pitanju?
0

Posted (edited)

Ne nije to u pitanju...ja sam ga ceo dan vozioo...cak i da jeste ja sam ga non stop palio i gasio na svaka 5 min...nzm da li je to razlog.. Edited by BokA
0

Posted

matori , ne trebaju ti nalepnice te njegove fabricke , ovako je mnogo bolji , stelth rezim :)
0

Posted

da i meni se svidja bezz :)
0

Posted

ljudi ovaj put sam presao 80km sa 4l. EL i dalje ness nevalja??
0

Posted

Pa to je vec bolje mada bi trebalo jos manje da trosi.
0

Posted

Nemoj da te brine nista meni trosi 5.5l na 100... mada ono kad je bila kazaljka skroz spustena ja sam sipao o5... sad ne znam koliko je imalo jos u rezervoaru...
0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.