Jump to content
Sign in to follow this  
BojmeNS

Signature....

Recommended Posts

Jedno pitanje.Zar nije zabranjeno u potpisu postavljati reklame?Koliko se secam pobunili ste se kad sam ja u svoj potpis stavio moj broj telefona i natpis TAXI .U roku od dva dana ste mi obrisali potpis i od tad ne mogu nista da postavim sem teksta u dva reda....
Mislim da ako ta pravila vec postoje svi bi trebali da ih se pridrzavaju , zar ne !?!?

Bojme, reklame i jesu zabranjene.. Na koga konkretno mislis? Pravila vaze za sve.

Ja necu da upirem direktno u pojedince . pogledaj malo forum , skorasnje postove pa cesh i sam videti.

Pretpostavljam da se to na mene odnosi cim se pominje "nepravda"...

Reklamiranje na forumu je zabranjeno iz prostog razloga sto ne bismo zeleli forum da pretvaramo u oglasnu tablu niti da se uobrazimo pa da trazimo pare za reklamu.

Verovatno se pitas zasto ja imam reklamu u potpisu? Ajd da ti onda odgovorim na to pitanje. Otvorio sam firmu s pocetka godine koja se bavi web i grafickim dizajnom koja jednom mesecno donira web sajt nevladinim i neprofitabilnim organizacijama. Odlucio sam da prvi takav sajt poklonim ovoj organizaciji jer joj je stvarno potreban. Pomerio sam nekoliko aktuelnih klijenata da bi angazovao sve zaposlene na ovom projektu i sajt je napravljen u roku od 7 dana i sada se na njega ubacuje sadrzaj. Kada je grafika zavrsena i sajt postavljen ostali admini su smatrali da bi bilo u redu da se na nekakav nacin oduze mojoj firmi i odlucili su da je svrstaju u "prijatelje foruma". Mimo toga, kada smo se vec angazovali oko ovog sajta, angazovacemo se i oko pripreme za sve druge graficke materijale, pripremu za majice, promocije, wallpaper-e itd. a za uzvrat ne trazimo NISTA. Ukoliko postoji jos neko ko zeli da pomogne razvoju foruma po toj ceni neka se odazove i siguran sam da ce biti smatran prijateljem foruma i da ce mu biti dozvoljeno da postavi baner u svoj potpis.

Ukoliko ostalim clanovima smeta ta reklama, neka se izjasne i ja obecavam da cu je skloniti jer mi nije namera da odskacem od ostalih....

[quote name='Bata_NS' timestamp='1333896544' post='254633']
Pretpostavljam da se to na mene odnosi cim se pominje "nepravda"...

Reklamiranje na forumu je zabranjeno iz prostog razloga sto ne bismo zeleli forum da pretvaramo u oglasnu tablu niti da se uobrazimo pa da trazimo pare za reklamu.

Verovatno se pitas zasto ja imam reklamu u potpisu? Ajd da ti onda odgovorim na to pitanje. Otvorio sam firmu s pocetka godine koja se bavi web i grafickim dizajnom koja jednom mesecno donira web sajt nevladinim i neprofitabilnim organizacijama. Odlucio sam da prvi takav sajt poklonim ovoj organizaciji jer joj je stvarno potreban. Pomerio sam nekoliko aktuelnih klijenata da bi angazovao sve zaposlene na ovom projektu i sajt je napravljen u roku od 7 dana i sada se na njega ubacuje sadrzaj. Kada je grafika zavrsena i sajt postavljen ostali admini su smatrali da bi bilo u redu da se na nekakav nacin oduze mojoj firmi i odlucili su da je svrstaju u "prijatelje foruma". Mimo toga, kada smo se vec angazovali oko ovog sajta, angazovacemo se i oko pripreme za sve druge graficke materijale, pripremu za majice, promocije, wallpaper-e itd. a za uzvrat ne trazimo NISTA. Ukoliko postoji jos neko ko zeli da pomogne razvoju foruma po toj ceni neka se odazove i siguran sam da ce biti smatran prijateljem foruma i da ce mu biti dozvoljeno da postavi baner u svoj potpis.

[color="#FF0000"]Ukoliko ostalim clanovima smeta ta reklama, neka se izjasne i ja obecavam da cu je skloniti jer mi nije namera da odskacem od ostalih....[/color]
[/quote]

hahaha losa ti je fora bato ... ja se nesecam da sam ja imao izbora kad je bila u pitanju moja reklama , nego je odmah izbrisana....

Ovde je ljudi potpuno apsurdno pricati o necemu sto nema veze jedno sa drugim. Potpuno je razlicito imati reklamu od nekog ko pridonosi sajtu i ima velike zasluge za njegov rad nego licna reklama koja nema veza sa sajtom i ne pridonosi njegovom razvitku i zaista ne znam o cemu mi ovde pricamo.

[quote name='Srdjan_SF2' timestamp='1333894941' post='254629']
Bojme, [color="#FF0000"]reklame i jesu zabranjene..[/color] Na koga konkretno mislis? [size="7"][color="#FF0000"]Pravila vaze za sve[/color][/size].
[/quote]

Samo cu ovoliko reci.........

ajde zdravo!
  • Upvote 1

Bojme, forum se davnih dana zaduzio Bati i ovo je najmanje sto moze da se ucini, da Bata stavi znak svoje firme.
Takve stvari treba da se zasluze, Bata je mnogo sati, dana i meseci proveo na forumu, ne uzivajuci u njemu
nego radeci na njemu.
Od samog osnivanja je na forumu i konstantno doprinosi poboljsanju i "ulece" kad god se pojave neki problemi, kao i pre neki dan.
Ali evo moze i to da se resi :th_1lg019idea: , ako ces i ti kao i Bata da koristis svoje i firmine (Taxi) resurse za dobrobit foruma admin i mod tim ce
i tebi dozvoliti da reklamiras Taxi usluge koje pruzas, pod uslovom da nas dve-tri godine vozas za "dž" gde bude potrebno . . . :wind14:
Sta kazes za ponudu ? :sleazy:

Slika je sklonjena iz potpisa jer kao sto vidis Bojme, ja sam negde, nekada nesto uradio sto ljudi cene i uvazavaju, a necu se nikom zamerati zbog jedne slike koja [b]ne donosi pare[/b]. Nadam se da ces mirnije spavati jer si isterao pravdu :)

Onda ste trebali da napisete ko ima povlastice da postavlja reklame (koje IPAK DONOSE NOVAC , jer koliko vidim bato ti nudish izradu i odrzavanje web sajta a svi znamo koliko to kosta) a ko nema......
I sad ja ispadnem budala sto sam ovo sve uopste i pisao , jel tako????

[quote name='BojmeNS' timestamp='1333914094' post='254675']
[color="#FF0000"]Onda ste trebali da napisete ko ima povlastice da postavlja reklame[/color] (koje IPAK DONOSE NOVAC , jer koliko vidim bato ti nudish izradu i odrzavanje web sajta a svi znamo koliko to kosta) a ko nema......
I sad ja ispadnem budala sto sam ovo sve uopste i pisao , jel tako????
[/quote]

[quote name='scooterino' timestamp='1333906633' post='254657']
Bojme, forum se davnih dana zaduzio Bati i ovo je najmanje sto moze da se ucini, da Bata stavi znak svoje firme.
[color="#FF0000"]Takve stvari treba da se zasluze[/color], Bata je mnogo sati, dana i meseci proveo na forumu, ne uzivajuci u njemu
nego radeci na njemu.
[/quote]

[quote name='BojmeNS' timestamp='1333914094' post='254675']
Onda ste trebali da napisete ko ima povlastice da postavlja reklame (koje IPAK DONOSE NOVAC , jer koliko vidim bato ti nudish izradu i odrzavanje web sajta a svi znamo koliko to kosta) a ko nema......
[color="#FF0000"]I sad ja ispadnem budala sto sam ovo sve uopste i pisao , jel tako????[/color]
[/quote]

[quote name='BojmeNS' timestamp='1333900866' post='254643']
[color="#FF0000"]Samo cu ovoliko reci.........

ajde zdravo![/color]
[/quote]

[quote name='MaCaK_91' timestamp='1333985552' post='254782']
Pa, evo neka Bojme zalepi reklamu (SKUTERI.ORG) za forum na svoj taxi, tako ce doprineti posecenosti forumu, a vi mu dozvolite da on na forumu okaci svoju reklamu...:D Usluga za uslugu...:D
[/quote]
lol
ne zakuvavajte bez veze. :) :EV012E~130:

Sign in to follow this  

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.