Jump to content
bocky_SF3

Novi model: TGB Bullet RR

Recommended Posts

Vracam se iz skole kad neki covjek iz novootvorene prodavnice ''Verno'' izvozi nov-novcat skuter i hajde pridjem ja, upoznam se, pogledam skuter i tako. Razlog svega toga je bio lijep izgled i nepoznata marka ''TGB'' i cim sam dosao kuci malo proguglam i nadjem nesto. 

NAPOMENA: Uradio sam c/p sa nekog foruma o ovom skuteru.

Nasljednika jednog od najpoznatijih TGB skutera, modela RX50 Jet Fighter, može se od nedavno razgledati, kupiti a zatim i voziti u BiH. Radi se o modelu Bullet RR koji stiže u novom ruhu te s vidljivim poboljšanjima u odnosu na prethodnika koji se u šest godina koliko je bio na svjetskoj skuter sceni prodao u preko 100.000 primjeraka. TGB Buller RR ima još agresivniji dizajn, tockovi od 13 cola sada su od lakši za oko 20 posto, za kočenje brine po jedan disk (Shuricane) od 220 mm naprijed i nazad, a novi je izgled i instrument ploče na kojoj dominira veliki analogni pokazivač obrtaja motora. Za napajanje ovog dvotaktnog, zračno hlađenog ‘metka’ brine Mikuni rasplinjač, dok je maksimalna snaga motora od 49 ccm deklarirana na 5 KS pri 7800 o/min..

BULLET-RR.jpgbull_t-rr_2.jpg

bull_t-rr_3.jpg

TGB-Bullet-RR-2.jpg

• Upvote 1

ukratko: lep :D

zanimljivo izgleda,svidjaju mi se felne i zadnji disk,bas je perverzija,tabla isto okej,e sad osecam da je chinarelli agregat?

Sto se izgleda tice dobro mu je dupe, samo da se skloni blatobran i stavi undertail. Svidja mi se sto je fabricki vec izdignut pa mu ne treba distancer.

Ne svidja mi se prednji far. Bilo bi bolje da su ostavili ili gornji ili donji, pogotovu donji, ovako mi izgleda bas kineski, hteli su svugde da ubace neki detalj pa su sa prednjom maskom preterali.

Nego jel se samo meni cini ili crvena nalepnica izgleda kao da pisa bullsht? 

Edited by francuz69

Pa i ja se zezam :P   :L 

Edited by uros96
  • Upvote 2

Momci idete u off. 

Nemoj da ja pucam ban-ane :D

Prednji far kao u onog CPI-a, tabla neki fol SF3 :D

Uglavnom, fin je, i jos 5 ks kako kazu   :EVERYD~323:

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.