Jump to content

Recommended Posts

Ahahaha.. koji uros?  :L

Ako si mislio na mene, ja sam na eagleu navikao da sedim na samom vrhu sedista jer ako sedim lepo kako skuter cima pocnem da klizim i moram stalno da se dizem, mozda mi je zato sediste od aeroxa bilo malo. :D. Al nisam ja ni mislio da je tolko mali neg je drug pre toga imao apriliju sr onu poslednju sa minarelli masinom i cim je uzeo ovog rekao je da je mali i cujem da svi isto govore, jedino kaze da je dobar sa stunt jer se lako dize. Druga mana je zadnje sediste posto nisam ni znao da tu ide cep za rezervar, prekjuce sam to prvi put video. I ni ne izgleda taj deo nazad uopste na sediste neg ko da je samo neki sundjer stavljen, ipak mislim da ce pasti cene starih aeroxa sad kad se ovaj novi pojavi u oglasima, po meni je previse 1000e za polovnog kolko ga je moj drug platio (iako je 2006 god.). :)

• Upvote 1

hahahahHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH brate Urose izvini ahahahahahaha au ne verujem hahaahah.

Da bre na tebe sam mislio ahhaha vozim od druga eagle stalo on ima bas bas dosta mesta ali nekako su na njemu noge bukvalno spojene i kolena vire sa strane dok  na roxu sirok je ja imam dosta.Bilo kog ortaka da vozim žale se jaja im upadnu u rezervoar ahahahahahaha nazuljaju se ahahah.Mozda ti se tako cini ali jbg na sve sto naviknes drugo ti je neobicno normalno je :D

Aerox stvarno jeste mali ja sam visok oko 182-3 i na mom runneru na kraj sedista (prednji kraj) kad sjedem nemogu da dohvatim nogama plastiku ispred a na drugovog aerox-a sjedim na zadnjem kraju sjedista i udaram koljenima u plastiku. I tvrd je skuter sto je ne volim za razliku od nekih.

Vlasnici aerox-sa nemojte da se uvrijedite ja samo realno pricam i o mome bih isto govorio svaki skuter ima svojih mana i prednosti nista nije savrseno!

Meni se iskreno ne svidja aerox opet kazem za razliku od nekih ali je kvalitetan i brz motor sto privlaci mnoge. Inace preferiram italiane kad su dvotockasi u pitanju.

A sto se tice zadnjeg sjedista moze se i bez njega. Od kad sam kupio skuter ne sjecam se da sam se mozda 20 puta ukupno vozio sa nekim.

ja bas i volim sto imam roxa i niko nece da se vozi sa mnom to je vrh nema smaranja :D

Tvrd je neverovatno svaki kamenčić se oseti to je strasno,pola plastika pocelo da krcka od nasih puteva i njegove tvrdoće.

Ja stvarno nemam problema sa nogama nisam visok ali imam nogu da mogu da vas dojim ahhaha

Ja obicno sedim na sredini sedista u ok mi je :D

nema sto vlasnici da se ljute to je normalno ;D

Edited by Kuske

ja bas i volim sto imam roxa i niko nece da se vozi sa mnom to je vrh nema smaranja :D

Tvrd je neverovatno svaki kamenčić se oseti to je strasno,pola plastika pocelo da krcka od nasih puteva i njegove tvrdoće.

Ja stvarno nemam problema sa nogama nisam visok ali imam nogu da mogu da vas dojim ahhaha

Ja obicno sedim na sredini sedista u ok mi je :D

nema sto vlasnici da se ljute to je normalno ;D

:ROFL_C~15:  :ROFL_C~15:  :ROFL_C~15:  :ROFL_C~15:

• Upvote 1

da je tvrd brate mili - jeste jako je tvrd! u to sam se danas posebno uverio jer sam stavio jos onaj podizac amortizera pa je sad jos gore, kad sidjem vibriram dok hodam :L sto se ostalog tice ja sam visok 187 i nije mi nesto ni mali ni veliki, al opet to je subjektivan dozivljaj za svakog vozaca ponaosob :D

ja kad se vozim sa ortacima oni svi imaju matrixe,pežoe i eagle kad posle duže voznje sidjem svime sprdaju da su me crnci rasturili  :hippo:

uvek mi je tako...!NISAM PEDER MAJKE MI! AHHAHAHAH

Edited by Kuske
  • Upvote 1

Ako gledamo sa tacke gledista motor je super ali osjeti svaku pukotinu na putu, kamencic itd...

Ljudi vi pričajte šta hoćete, ali Aerox je moja neprežaljena ljubav..

• Upvote 1

kad sa aeroxa sednem na cuvenog tomu automatika kao da sam presao iz yuga u mercedes po udobnosti :D

Niste vi još na Hawku išli na neki duži put, dupe vas otkidaaaaa

Nekoliko puta sam vozio drugarovog aeroxa i nije uopste brz (mozda su i njemu potroseni neki delovi)...Meni nije mali, a visok sam 184cm, udoban je dosta( malo manje od moje aprilie), na zadnjem sedistu i ne bas toliko..Kad se vozimo dvojica noge mi udaraju u ruke vozaca, tako da je mali za dvoje, inace za jednog prva liga

Upravu si da nije brz, oni stari satovi su strasno lagali pa ispadne da idu 100 na sat a max su mogli oko 80.. Moj drug ima novijeg (2006. god.) i skala ide do 80km/h a on max moze da natera trunku preko toga...

Moj drug ima aerox-a 2012 kaze ide 80-85 max. 

da je tvrd brate mili - jeste jako je tvrd! 

Dijete drago..

• Upvote 2

Vise lici na kineza nego na Aeroxa..:D

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.