Jump to content
awram99

kako da promenim korisnicko ime ?

Recommended Posts

pozdrav svima , ako sam stavio temu na pogresno mesto neka admin premesti gde joj je mesto . kako da promenim korisnicko ime ? da mi ne pise 'awram99' nego npr. Stefan ili bilo sta drugo . sliku sam promenio , ai korisnicko ime ne , ne znam gde .

To i mene zanima...

Ne moze korisnicko ime tek tako da se mijenja.. To mogu samo admini, pa mozes nekog od njih da zamolis za promjenu.. Al ne vjerujem bas da ces uspjeti, trebao si o tome razmisljati prilikom registracije :)

Sent from my ST15i using Tapatalk Edited by sinisa93

jok , hvala u svakom slucaju na odgovoru . pa menjao bih ga , ali ne moram . ako je lako menjao bih, a ako ima petljanja , onda nista .

moze da se menja javi se nekom od admina samo.

Dal mozete meni promjenit umjesto Sprint Exactly da stavite Stefan p?

nisam jos nikog kontaktirao , napisacu samo da smislim dobro. koje necu menjati.

custom , da te pitam da li mogu neki znakovi tipa ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐======ஜ۩۞۩ஜ======
٠○♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥○٠ ???

hahaha , i to sto kazes Ivane . ako moze ♕STEFAN♕ , ako ne moze onda samo STEFAN .

gledam sad po forumu , awram99 je jedinstveno korisnicko ime . mozda je bolje da tako i ostane sta vi mislite ?

Ja mislim da ti ne znaš šta hoćeš od sebe pa si otvorio ovu temu malo da ubijaš dosadu :)
Nema šta neko da ti komentariše korisničko ime, ako hoćeš vidi sa adminima da ti ga promene, a ako ti se svidja ovo awram ostavi i kraj priče ;)

Edited by Smart Aleks
  • Upvote 1

3 Stefana bi da mijenjaju nešto :lol:

• Upvote 2

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.