Jump to content

Recommended Posts

Ne znam koliko ste u toku(ili možda ja kasnim :) ), ali za 2014-tu će biti izbačem novi Aerox.

Ova verzija je sa 4T mašinom :)

Što se izgleda tiče biće u varijanti kao i poslednji model Aeroxa, ali i u naked varijatni.

Evo i oficijelni video klip:

http://www.youtube.com/watch?v=N6-OKBfrnUM

A i snimak sa sajma u Milanu:

http://www.youtube.com/watch?v=O5BnePZ81i8

Komentari? :)

km sat ko jaje na oko, far nekako sprcen sabijen, ostalo sasvim sasvim ok...4T ce sigurno naci svoje trziste, ja bi npr pored 2T turpije uzeo jednog...

Dusane brate, tebe svi razumemo :)

Uzeo bih ga da skuplja prasinu :)  :120105~420:

• Upvote 1

Supersport skuter vraga crnoga,kupit ce ga oni kojima je samo do voznje, ali vec vidim da ce bit swapova i da ce 2013 vrijedit vise od 2014 i svih na dalje godiste (Y)

sta mu je sa km satom? O boze nasta lici :D 

Majku mu meni lepsi stariji model, ovaj na kineza nekog lici, plus deluje mi da je sad drugaciji podrep, tj. kad bi se skinuo blatobran ne bi izgledalo lepo kao na starijem modelu.

Претпали су га са тим пластикама,из 1000 делова..Стари је много бољи по мени!

ja bi uzeo bas 4t...  malo se cacne i ide ko 2t, manje trosi, manje se kvari a zvuk bwaaaaahhhh

ja bi uzeo bas 4t...  malo se cacne i ide ko 2t, manje trosi, manje se kvari a zvuk bwaaaaahhhh

Sto se zvuka tice to je vec pitanje ukusa. Ja licno vise volim zujanje 2t roxa. Iz mojih predhodnih postova sam hteo da kazem da je steta sto se kvari visegodisnja tradicija 2t aeroxa. Mogli su da izbace neki drugi model 4t nisu morali da kvare ime aerox koje je sve asociralo na 2t skuter medju najboljima u klasi. 

• Upvote 1

opet kazem sa i bez cackanja nikad nece biti kao cvaja..

• Upvote 2

Vjerovatno ce biti i u 2t i u 4t verziji. Pa da biras kao kod sf3 :D

Ako naprave samo 4t vratice se na 2t brzo kad vide koliko im prodaja opada :D

Samo da pitam zasto na 50cc 4t svi stavljaju vazdusno hladjenje? Ja jos nisam vidio 4t 50cc sa vodenim :D

pa vecinu 4t 50ccm hladi ulje, mnogi 4t ni nemaju rebra na cilindru. A i nemaju mnogo obrtaja pa se ni ne greju kao 2t. Tako sam ja to skonto, neka me neko ispravi ako gresim.

pa vecinu 4t 50ccm hladi ulje, mnogi 4t ni nemaju rebra na cilindru. A i nemaju mnogo obrtaja pa se ni ne greju kao 2t. Tako sam ja to skonto, neka me neko ispravi ako gresim.

Ali opet zasto samo na 50cc stavljaju vazdusno hladjenje? mislim ima kineza i po 200cc pa ih vazduh hladi nego pitam za ove markirane. :D

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.