Jump to content
BojmeNS

Presvlačenje - Tapaciranje

Recommended Posts

Jos par dana i pocinjem sa radom (radim ja vec uveliko nego pricam o Vasim sedistima)  :D

• Upvote 1

Jedno pitanje zanima dali ima materjal prevrnuta koza da se nadje negde, odradio bi na skuteru sediste?

Ovako nesto , bez ovog logoa?

[url=http://postimg.org/image/6z057uqfr/]1506875_666436016742131_299658662_n.jpg[/url]

evo npr ovako nesto od te kao prevrnute koze 

[url=http://postimg.org/image/pa2lg9iy1/]P1280245.jpg[/url]

On 1/12/2014 at 12:32 AM, BojmeNS said:
Posle duzeg vremena odlucio sam da malo pripomognem moje kolege skuterase (jest da vise nemam skuter ali nikad ne reci nikad :D ) .
Da Vam ne kacim svoju diplomu iz srednje skole vreujte mi na rec da sam zavrsio srednju skolu i imam zvanje Tapetar-Dekorater :)

Odmah da napomenem da clanovi foruma imaju popust od 10% na sve vrste usluga.

Znaci , presvlacim sve vrste sedista za skutere , motore , quad-ove/atv-e itd....
Sami birate boju i dizajn kao i vrstu materijala kojom zelite da presvucete sediste.
Mozete sami otici da kupite materijal a mogu i ja otici da ga kupim za Vas.
U cenu ne ulazi postavljanje novog sundjera po celom sedistu (sundjer se placa posebno).
U cenu ulazi popunjavanje rupa u postojecem sundjeru ako ne zelite da se menja ceo sundjer ili ako za tim nema potrebe.
Cenu isto tako diktira i samo sediste tj njegova velicina.
Ako sediste presvlacite Kozom cena je duplo skuplja (sa kozom je teze raditi nego sa ostalim materijalima a posebno je teska za sivenje)
Ako se nalazite u Novom Sadu ja licno mogu preuzeti sediste od Vas , odneti ga uraditi i vratiti.
Ako se nalazite van Novog Sada sediste mozete doneti licno ili ga  poslati postom i ja cu Vam isto tako kad bude zavrseno vratiti postom (troskove slanja snosite Vi).
Trajanje tapaciranja sedista je u zavisnosti od trenutne guzve u poslu ali najvise jedan radni dan.
Bilo bi pozeljno kad se odlucite za presvlacenje da sa sedistem donesete i staru presvlaku radi lakseg krojenja materijala ali nece biti problem i ako ga nemate.

Sve ostale informacije mozete dobiti putem privatne poruke ili na 061/261-6000.

Zvanično sa radom počinjem 1.2.2014!

pozzz druze da li se jos bavi  ovim poslom

@ivo13121 Probaj da kontaktiraš kolegu @BojmeNS na njegov mobilni telefon, ako ne uspeš ovde na forumu da ga kontaktiraš. :)

@ivo13121 Nema na čemu, Ivo. :EV012E~130: Rešio si da ''obučeš'' skuter u novo odelo za novu sezonu? :D Pa lepo će to da izgleda. :D 

Kad budeš tapacirao sedište na skuteru, pošalji nam i neku sliku. :)

@ivo13121 Ima baš puno varijanti i dezena za odabir tapaciranja sedišta. :) 

Samo napravi lepu kombinaciju i to će lepo da izgleda na skuteru. :D

@ivo13121 Ekstra! :EVERYD~323:

• Like 1

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.