Jump to content
jovan123

Skuteri.org OKVIRI ZA TABLICE Logo

Recommended Posts

I meni se takva svidja da li opet da se pokrene neko glasanje ili da lenko posalje da napreve ovo1 za pprobu

Meni radi evo ti sa tinypic

20hop34.png

• Upvote 1

Evo par varijanti kako bi to konkretno trebalo da izgleda:

Varijanta 1:

1616678_10152149934819322_1498954239_n.j

Varijanta 2:

1598408_10152149934824322_1506260933_n.j

Varijanta 3:

1743157_10152149934829322_775131119_n.jp

1616493_10152150011614322_913016645_n.jp

Edited by Srdjan_SF2

E to sa 3d slovima

Meni je najbolja ova prva samo ovaj klip da bude manji da moze ceo da stane

prva :)

Bilo bi gotivno ako bi taj klip mogao da viri tako (i tacno predje preko same tablice), ali ipak bude u okviru samog rama. 

Ako ne mogu tako da urade, onda cemo da smanjimo klip da stane (ako se vecini svidi prva varijanta) :)

taj klip taman da pokrije jedan broj :D

• Upvote 1

Bilo bi gotivno ako bi taj klip mogao da viri tako (i tacno predje preko same tablice), ali ipak bude u okviru samog rama. 

Ako ne mogu tako da urade, onda cemo da smanjimo klip da stane (ako se vecini svidi prva varijanta) :)

Postavi ovde logo bolje rezoluce da lenko posalje da naprave probni u 3d

Editovao sam post i tamo okacio logo. Otvaram novu temu sa glasanjem za dizajn, pa kako vecina odluci. :)

Pošto sam dugo radio pripremu za štampu, malo se razumem...ovaj logo sa klipom bi išao lepo, ali bi onda slova morala toliko da se smanje, da se ne bi videla...mislim da je najbolje rešenje samo stilizovani "skuteri.org" bez ikakvih dodataka...ili eventualno da se izvuče klip sa strane, kao u pežou ona mačka...

Ma bez klipa je najbolje, samo da pise SKUTERI.ORG ovakvim stilom pisanja kao sto je Srki postavio, hromiranim slovima :) Ja sam za to pa vi kako ocete :)

Ma bez klipa je najbolje, samo da pise SKUTERI.ORG ovakvim stilom pisanja kao sto je Srki postavio, hromiranim slovima :) Ja sam za to pa vi kako ocete :)

I ja se slažem...

Neka svako glasa za ono sto mu se svidja :) Ja bih radije sa klipom (ukoliko moze da se izvede bas kako sam uradio u ps-u). 

Znaci deo klipa bi isao preko same tablice, gde ne bi prekrio ni jednu registarsku oznaku, a opet bi bio upecatljiv.. :) 

Ali ne vidim zasto ne bi mogli da izvedu tako nesto.. ? Posaljite ove primere na mail tim firmama, pa javite sta su rekli.

• Upvote 1

A koja je na kraju cena ? Kome šaljemo kintu ? Ko je odgovoran za "ceo projekat" ? Ovo je sad prilično otišlo u bezpotrebnu širinu, po meni...imaju 3 teme na forumu...pa ko da se pravi spejs šatl...

Cena je ona 89 din koju si ti naveo evo a cu datisvoj racun i ja cu otici do pazove po to pa cu slati svima na kucnu aresu kada se svi skupimo fali jos 14 porudžbina onda dajem racun za uplatu.pozz

Ok...kako da ti uplatimo ? daj pojašnjenje i do kad...lepo je što si se prihvatio ovog zadatka...nadam se da će sve proći kako je zamišljeno, bez ekscesa...

Bolje je da bude u vise tema, da bi bilo jasnije nekome ko nema pojma o cemu se radi :) 

Samo im posalji varijantu 1 i vidi da li mogu da je izvedu bas tako kako je odradjena (posto je "komplikovana" ).. Dok prodje glasanje, valjda ce se i porudzbine zavrsiti.. :)

Ok...završi onda  projekat...

ja sam za 1. varijantu ali me zanima šta će te uraditi sa tim klipom oće biti manji kao što smo pričali tamo? 

Na prvoj varijanti ce klip da viri malo iz okvira.

Inače ovo je tema samo za glasanje ovo si trebao da napises u temi logo neka neko obrise ova 2 posta

Nisu u mogućnosti da naprave logo koji viri sa okvira tako da prva varijanta je klip u okviru a ne van okvira.

Nisu u mogućnosti da naprave logo koji viri sa okvira tako da prva varijanta je klip u okviru a ne van okvira.

A šta sam ja rekao ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.