Jump to content
Deki02

Keeway hurricane 50cc 2t

Recommended Posts

Deki02    0

Pozdrav,ja sam Dejan.Moj skuter je Keeway hurricane.

Svi kazu za "KINEZARE" da se kvare,da su nepouzdani,slabi...Ali izgled i ime itekako mogu da zavaraju,on je veoma ziv,pouzdan,i koliko ga vec imam (2 mjeseca) nijedan kvar mi se nije desio.Slike su na ovom linku:

http://www.pik.ba/artikal/13923081/keeway-hurricane/

Posto imam poteskoca da objavim slike ovdje,moram ovaj link.

1.Izgled

Izgled je po meni jako lijep,ali nije nesto posebno.U ovom cjenovnom rangu,ovo je extra.

Ocjena:10

2.Motor

Motor je jak koliko i motor iz F-ACTA,jako je zivi,i pouzdan.Pali kao mina.Krajnja brzina mu je (sa 2 blokade) 70km/h,a nizbrdo kazaljka udara od plastiku (preko 90km/h).

3.Prakticnost

Veoma je praktican,ima prostor za ostavljanje sitnica(mobilni telefon,itd) koji se nalazi iznad vozacevih nogu.Kao jedan od rijetkih ima i "haubu" u koju takodje mozete da odlozite neke sitnice (dokumentacija,alat,novac,itd).Ima i ostavu ispod sjedista,koja i nije toliko velika,jer se u njoj nalazi i akumulator.Ovaj skuter (konkretan primjerak) ima i korpu,iza vozacevih ledja.U nju se moze ostaviti vulface kaciga i jos neke sitnice bez ikakvih problema.

4.Pouzdanost

Pouzdanost je nesto najvaznije kod skutera.Nikako ne zelite da kupite skuter koji cete jedan dan voziti,a mjesec popravljati.Ovaj skuter to nije,za dva mjeseca koliko ga imam,nije se nikako pokvario.Snagu nikad ne gubi,zvuk nikad nije cudan,sve extra radi,i zbog toga je moja ocjena 10.

5.Potrosnja

Keeway hurricane nikako nije velik potrosac,vrlo lako cete preci 200km sa jednim rezervoarom,i jos da vam ostane goriva.To se naravno mijenja u zavisnosti kako vozite.

Po meni je skuter odlican,i preporucujem ga svakome ko namjerava da kupi skuter!Lijep pozdrav,Dejan.

unbeatable    469
Dejo, 2 mjeseca nije mjerilo pouzdanosti, koliko si presao sa njim za to vrijeme?

RunnerSP    214
Sve u svemu cista 10-ka :D
Aj nek ti je sa srecom pa da predjes puno km sa njim!

Deki02    0

Hvala,a za dva mjeseca sam presao 1758km,i sve je super islo :D

RUNER_SP: extra skuter :D (tvoj).

Deki02    0
On 7/5/2016 at 0:40, Leon06 said:

90 km/h kako haha ???

Nizbrdo prijateelju, nizbrdo, ugasen. :D

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.