Jump to content
Sign in to follow this  
nenadlaza

brisanje postova

Recommended Posts

Predlozio bi administratorima da brisu pitanja koja se ponavljaju.Objasniti ljudima da mnogi kvarovi su isti za sve modele skutera i da ne mora da pise za odredjenu marku ili model.Ja konkretno malo dolazim na saj jer me vise jedna te ista pitanja nerviraju verovatno i ostale clanove.Ijos nesto da se napomene da clanovi sajta prvo procitaju teme pa tek onda da postavljaju pitanja.Toliko od mene.

jos jednom bu ukazo na problem  jedno te istih pitanja :skuter ne pali -ne vuce gorivo da se takva pitanja vise brisu ovo postaje matretiranje sajta jer niko nece da cita postove niti da koristi tastaturu da potrazi tutorijal.bilo bi bolje da se negde okupimo.toliko od mene.

Edited by nenadlaza

pa kad je samo jedna tema na sajtu nece da pali skuter.tesko im da odrzavaju skuter i posle vise u garazi nego u voznji.ja sam se juce odvozo za sve pare.

ja sam oko 4500 one vrucine me ubilen  nisam teo vozim .ja to ubijem samo vikendima nece mi vrate platu da mogu i radnim danom na poso.nemaju pojma kako je kad odes negde gde ni sam neznas desi!!!! oce da im skuter ide 100 a neznaju da postoji r1 i rese problem brzine ocas posla.

Edited by nenadlaza

Nikako da se nadjemo i odvozamo zajedno neku turu. Meni je radno vreme malo bzvz pa mogu samo nedeljom i sub.popodne, ali to nije za puno km.

ja sam sad na odmoru al je kratak dan ja sam juce kreno u 9h. i bio kuci oko 17h sa sve pauzom da sofer jede i kracim pauzama usput.narucio sam h4 led21621895_713666155496041_1576974202_n.jp

pa cu do utorka biti kuci pravicu stabilizator.naj gore sto se ovde ik nevoza bar da opise svoju okolinu jer ko zna kad bi iso 400km od kuce i vise.

Sign in to follow this  

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.