Jump to content
Madison

Skuter gubi struju kad se zagreje

Recommended Posts

Madison    0

Pozdrav, imam jedan problem sa skuterom od skoro pa ako nekom pada na pamet sta bi moglo da bude bio bih zahvalan da mi pomogne. Skuter je Malaguti Madison 2003 godiste 200 kubika, motor je kao na Beveriju 200.  Desava se to da kada se vise zagreje negde na radnu temperaturu odjednom izgubi struju i nikako nece da upali dok se ne ohladi. Nema struje na bombini niti bombina dobija struju na + polu. Kada prodje nekih 10 - 15 min i malo se ohladi ,ne mora skroz upali iz prve. Ovo se ne desava stalno nekada cak i po nedelju dana vozim bez problema i zagreje se na radnu temperaturu i sve je ok a onda mu neki put dodje i samo se ugasi. Ako neko ima neku ideju zahvaljujem unapred .

Lenko    342

Dikili kontakti...

Madison    0

Ima kontakta,ima sve je normalno ali nema varnice samo vergla u prazno i kad se ohlasi posle 15 minuta upali iz prve. Sad sam bio na nekom duzem putu od nekih 200 km i nije se ugasio uopste a bio je vruc sve vreme cak mi je u nekim uzbrdicama palio i ventilator.  A onda posle dva tri dana kada sam krenuo do grada u putu se ugrejao i posle 20 minuta od kada sam krenuo stao, sacekam 15 min i  pali iz prve i opet dalje vozim.. Sumnjam da me namerno zeza kad on hoce :D

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.