Jump to content
Sign in to follow this  
nenadlaza

brankovina 9.9.2017

Recommended Posts

nenadlaza    216

po mom obicaju ja se voziko krenuo sam preko stojnika,ducine -i zaso na lazarevad dalje preko celija u Baljevo slike postoje tako da e ponavljam zatim sam krenuo putem va-sabac put je savrsen ukupno sam napravio 256 iz sabca sam preko  obrenovca  iso do ostruznice zatim obilaznicom do kruznog puta usput sam svratio u brankovinu evo slika :DSC_0104.jpgDSC_0106.jpgDSC_0110.jpgDSC_0122.jpgDSC_0123.jpgDSC_0127.jpgDSC_0130.jpgDSC_0136.jpgDSC_0140.jpgDSC_0153.jpg toliko za ovaj put da ne pisem neki veliki tekst.

• Like 1

@nenadlaza Svaka čast za putovanje od 256 kilometara. :EVERYD~323:

Po slikama se vidi da je interesantna vožnja bila po svim ovim odredištima koje si obišao. :D

Bitno je da si obišao dosta dobrih znamenitosti i da si uživao u putovanju. :D

nenadlaza    216

mozda cu u petak u kraljevo ima tamo radnja moto kros pa da vidim sta ima jes raspolozen da ides

Hvala ti na pozivu, Nešo. :EV012E~130: 

Vrlo rado bih išao s tobom u vožnju , ali radim u petak ceo dan. :010105~47: 

Inače obožavam zajedničke moto ture kad se skupi društvo pa svi idu negde na put motorima. :scooter :D   

Bio sam i ja u Kraljevu, i tamo je najpoznatiji moto šop ,,Pontis Motori'', a imaju i veliki izbor opreme i delova, čak i oni sami proizvode opremu za motore. ;) 

Pa ako ideš do Kraljeva, svrati i do njih. :EVERYD~323:

nenadlaza    216

MK je pre mosta put za zicu  sad sam vide desu oni su na putu odakle dolazim opreme imam sto mi rece pandur  imas opremu ko da vozis bmw

Edited by nenadlaza

,,Pontis Motori'' su u Kraljevu, pa se prodje most i ona naselja posle grada, i pravo stižeš do manastira Žiče. :) 

Da znaš koliko opreme mi motoristi nosimo, gori smo od pandura... :D

nenadlaza    216

naso sam po mapi ja sam bio prosle godine u zici bila neka proslava u gradu pa nisam mogo prodjem ceo centar bio blokira a nim znao precice.videcu dal cu u petak ili subotu.

Najbolje je ići onda kada nema gužve... :D  Petak je uvek malo problematičan zbog gužvi u saobraćaju. :)

nenadlaza    216

videcu u petak svi idu u rodne krajeve pa je guzva na tamo al to mi nije bitno provlacim se ja i kad je zastoj.nego koj veci motor imas?

Sign in to follow this  

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.