Jump to content
peravsp

Aprilia sr 50 2007 problem s auspuhom

Recommended Posts

peravsp    3
32 minutes ago, Lenko said:

Da, naveo sam Bullit...i on može, ali je najgora opcija...Idealan bi ti bio Leo Vince ZX, ako ga nađeš...ili TT...naravno, gledaj isključivo za Piaggio agregat...ZX ima najlakšu mogućnost štelovanja...polovne rezone su ti po oglasima 40-70e, a nove preko 100...u svakom slučaju, svaka rezona ti je isplativa...

TT je technigas trek? Videcu onda po oglasima ako naletim. Moze da se desi i da sa polovnim dobro prodjem jer ipak mi je preko 100e mnogo.

1 hour ago, peravsp said:

TT je technigas trek? Videcu onda po oglasima ako naletim. Moze da se desi i da sa polovnim dobro prodjem jer ipak mi je preko 100e mnogo.

@peravsp Neee, Technigas Trek... :D U pitanju je LeoVince TT serija, koja nosi oznaku TT, kao što LeoVince ZX spada u ZX seriju. :) 

Evo LeoVince ZX model:

leo-vince-zx-100cc-aerox-4966-p.jpg

Evo LeoVince TT model:

leovince tt.jpg

Bitno je da gledaš da budu za Piaggio motore. :EVERYD~323:

Edited by Stelle_Stalker

Lenko    342

Ma može i Trekić...samo da je za Piaggio agregat...

• Upvote 1

@Lenko Bitno je da se poklapaju sa Piaggio agregatima, a odličan je i Trek:D 

@peravsp Pero, naš novi kolega @NemanjaCvele ima LeoVince TT na svom Aerox-u, pa eto može da ti kaže ako te nešto zanima. :D

• Like 1

Lenko    342

Aerox je Minareli...ima drugačije kačenje u odnosu na Pia...

@Lenko Znam da Yamahe imaju Minarelijeve agregate, naravno da je sve drugačije u odnosu na Piaggio. :D 

Nego sam mislio ovako oko cene i nabavke LeoVince auspuha da pita @NemanjaCvele, oko tako nekih informacija... :D 

Bilo koji rezonantni auspuh da stavi Pera na svoju Apriliju, mislim da neće da se pokaje. ;)

Lenko    342

Ok...samo da se ne pređe, pa da uzme takav...pa onda kukuj si ga lele majci...znači, mora da traži taj i taj auspuh, ali da je za PIAGGIO AGREGAT !

• Like 1

@Lenko Hahahah, da ne bude kukanja posle za pogrešan auspuh! :ROFL_C~15: 

Slažem se, Lenko... :D Samo auspuh za Piaggio agregat. :D

peravsp    3

Oprostite nisam znao za TT ;)  Videcu kad naleti na kp neki polovan i ocuvan LV. Bio bi najsrecniji da mogu nov da uzmem :cvidze:...i da jasno mi je vec da mora za piaggio agregate.

peravsp    3

... i niko me do sada nije uputio kod nekog majstora. Izgleda da je to osetljiva tema ovde :ROFL_C~15:. Cuo sam za nekog Cakija u Zarkovu. Kazu da je dobar majstor. Da li je neko imao iskustva s njim. 

Edited by peravsp

@peravsp Pero druže, samo prati oglase i trebalo bi da naleti neki dobar LeoVince:D

Što se tiče majstora, javiće se neko ko je imao iskustva sa Cakijem iz Žarkova pa će ti reći... :D 

• Like 1

nenadlaza    216

to sa majstorima je diskutabilno za mene je neko dobar a za nekog ne .ja konkretno sve sam radim .

Edited by nenadlaza

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.