Jump to content
Sign in to follow this  
OmNom123

Bor-Zajecar

Recommended Posts

2 hours ago, OmNom123 said:

Ima li nas Borani i Zajecarci ?

Trebalo bi da ih ima i to u velikom broju ovde, samo što malo slabije dolaze na forum. :D Ali verovatno će da se javi neko od njih kad vidi ovu temu. :)

• Upvote 1

Pa da ☺ koji enduro savetujes do 700-800 e, treba mi i za onroad i off, najvise mi se svidja derbi senda i sprint apollo, keeway excees, sad ako znas jos neki..

Edited by OmNom123
  • Like 1

10 hours ago, OmNom123 said:

Pa da ☺ koji enduro savetujes do 700-800 e, treba mi i za onroad i off, najvise mi se svidja derbi senda i sprint apollo, keeway excees, sad ako znas jos neki..

Koja ti kubikaža treba? :) Derbi Senda je odličan model ali on je 50 kubika i 2T je motor, malo više benzina će da pije ali zabava je zagarontavana sa 2T motorom. :D Sprint Apollo i Keeway Excees su modeli od 125 kubika i oni su 4T motori, dosta ekonomični i dugotrajni. ;)

Ovi drugi endruro ili kros modeli poput Yamahe YZ  i WR 125 serije, Honde CRF i još neki drugi su ti oko 1500 eura pa na gore. Još bitnija stvar je da kod enduro i kros motora mnogo stradaju amortizeri, prednja viljuška, ležajevi u točkovima, žbice na felnama... To je standardno ulaganje kod njih. :D  

Moj drug je imao Sprint Pulser 125 i znam da je bio zadovoljan sa njim, nije imao nikakav defekt niti problema sa njim. :D 

@OmNom123 Bio sam video ovu Gileru ali je ona malo jača sa cenom... :D Ona je slična kao i Derbi Senda 50. :) 

Evo ti link od oglasa na kom sam je video: 

https://www.polovniautomobili.com/motori/9863545/gilera-50ccm

• Upvote 1

Just now, OmNom123 said:

Gledao sam ovaj oglas, ih ova gilera bi bila pun pogodak za mene, hvala tebra ☺

Nema na čemu, brate. :D :EV012E~130: Ovu Gileru sam ti naveo kao primer, pošto je dosta slična kao Derbi Senda 50:) 

Sličnih su dimenzija, a i mašine im se ne razlikuju mnogo pošto je sve to Piaggio grupacija, to jest, jedna su familija. :D

@OmNom123 Ima ovako nešto i iz Malagutijeve ponude. :D 

Evo link: 

https://www.polovniautomobili.com/motori/8667113/malaguti-cross-50

Sign in to follow this  

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.