Jump to content
Sign in to follow this  
lovro2209

Gilera Runner SP 50

Recommended Posts

Pozdrav, evo planiram uzet kit od 70cc pa imam par pitanja. 

Naci setup bi ovako nesto izgledao: Stage6 Streetrace 70cc

Stage6 Pro Replica 

Malossi Multivar 

Malossi delta

Malossi kevlar remen

Dellorto 19mm 

Sad me zanima za radilicu, da li bi bila dovoljna serijska sa promijenjenim lezajevima posto citam da je optimalan rad ovog cilindra na 10k rpm-a, a sad mi radi na toliko cak i malo vise (max 11,11 i nesto sitno)? 

Mišljenja o setupu? I ako netko zna neku stranicu di bi mogo narucit to da je povoljnije od pedpartsa? 

Edited by lovro2209

Taj streetrace zna pocesto zalijepit bez obzira sto je lc.
Ostalo je ok.
Zavrti se i malossi sport dobro i uz setapovanje nekih komponenti prenosa i paljenja dobices jedan extra siguran i dugotrajan agregat sa 9-10 ks na tocku uz 4l.potrosnju.Uz to nece trpit stock radilica i lezajevi.
Snagu mozes birati na manjim/vecim okretajima zavisno od diht.ispod cilindra.
Ako vec hoces vecu snagu blizu midracea uzmi airsalt-t6 sa leptir izduvom i on traje dugo 30,000 km nije skup a daje extra snagu aluminijum nikasil peri-deri.sa starom stock postavkom radilice.
Stage6(athena) su agresivniji cilindri vole se visoko vrtit i ako neizmjenjas radilicu sa punim polutkama i lezajeve neces se bas navozati aprogutace ti brdo para.

Evo u dogovoru sa mehanikom ide se na Mallosijev sport cilindar sa drugom radilicom te zx-om. Sad kroz par dana trebalo bi sve bit gore.. Hvala na odgovoru svejedno, LP! 

Super to sam i preferirao.
Siguran sam da ces biti prezadovoljan i da ce sa takvim set-apom preci bruku kilometara jer je stvarno postojan.
Manjom korekcijom paljenja nekog aftermarket cdi-a sa kailom pomjeranja u advance i hladnijom svjecicom taj malossi sport ponasace se kao slabiji midrace na cesti i peglace 100 gps-a bez problema.

Sign in to follow this  

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.