Jump to content
Sign in to follow this  
Gliso

Treba mi mala pomoc

Recommended Posts

Zovem se Igor i zivim u Cacku. Imam 16 godina i na leto 2018. godine sam kupio svoj prvi skuter, Sprint Grido 50cc 2013 god. Presao je 8000 km i prezadovoljan sam sa njegovim radom. Iako se ne razumem previse u skutere polako ucim i iz dana u dan nesto novo naucim.

Na skuteru ne postoje glavne nozice. Potrebne su mi ali ne mogu da pronadjem gde mogu da ih kupim. Treba mi pomoc jer tih nozica nema konkretno za moj model skutera i ne znam sta je bitno kod kupovine nozica sa drugih modela skutera.

Edited by Gliso

Pozz Igoree  zelim ti  punoo kilometara sa svojom masinom , i dobrodosao  na forum, forum  nije bas aktivan u poslednje vreme , i ja sam  iz Cacka  Igore  mozes mi ostaviti link fb pa da mi posaljes slike motora da bih video koje nozice ti trebaju jel ja imam par nozica ,skoro  svi kineski skuteri  imaju slicne nozice  jedino ako je  2t onda ima razlike izmedju  4t i 2t nozica ...

Skuter je 2t.

Problem je u tome sto ne znam gde treba da dodje veliki sraf :D. Sve sam pregledao i cak mislim da to moj skuter ne poseduje.

Sutra cu slikati skuter i onaj predeo ispod dekle pa da mi kazete gde bi trebao da dodje taj sraf.

Hvala puno, mnogo mi znaci jer sam pocetnik u ovome!

• Like 1

Ti nemas osnovnu zeljeznu konstrukciju postavljenu dole kao ojacanje al nema veze pasu ti od svih kineza 2t nogare.Razlika je samo u duzini sarafa znaci ubaci tanku grancicu kroz tu veliku rupu da prodje na drugu stranu i izmjeri.kupis zajedno sa sarafom i postavisPase od sprinta exactlyja(lune) maxxa 2t,baotian(sonic)landfly......