Jump to content
Marko_89

Sta vozite?

Recommended Posts

Stefan    3
Alfa 147 1.9JTD sredjen, cipovan, licni
Audi a6 nije licno moj vec porodicni
Kia pro ceed karavan porodicni
Peugeot 206 porodicni
Mercedes sl500 porodicni, ali nije registrovan, cekaju se pare, tj ceka se da JA skupim pare za registraciju i naravno hektolitre goriva
Golf2 moj, ali ga skoro nikad ne vozim..

Peca    11
Renault Laguna 2.0 16v "98god... 150ks, to je porodicni i retkoo ga vozim,
I Zastavu 101 "88 god, al sad nije registrovana, pa je ni ne vozim...

Gackhy    0
Ja sam prodao svoj Bravo, pa sad vozim( bez dozvole, jer su mi oduzeli zbog alkohola) caletov volvo 740, on vozi sluzbeni, tako da je ovaj kao moj, a sad u maju kad dobijem dozvolu opet, uzimam nesto i picim sa tim na more, jedva cekam.

Weiss    0
Upravljam kočijama; Šarca nahranim na najbližoj livadi, a ova kola što troše sagorevajuća goriva tipa dizel i bmb ne mogu da nahranim jer je od suta Tesla za litar goriva. btw nabacio sam alu felne od cirka 40'' i nisko profilne gume. Leži u krivinama ne verujete! A tek tapacirung što sam nabacio, brate kad sedneš ne možeš da ustaneš koliko te bole leđa. U planu su mi DVD i navigacioni sistem ali kažu da Šarac sluša samo glas biča, pa dok to ne naprave da valja bičovaću ga ja...

enone    4
[quote name='Weiss' post='58164' date='Mar 7 2008, 11:57 PM']Upravljam kočijama; Šarca nahranim na najbližoj livadi, a ova kola što troše sagorevajuća goriva tipa dizel i bmb ne mogu da nahranim jer je od suta Tesla za litar goriva. btw nabacio sam alu felne od cirka 40'' i nisko profilne gume. Leži u krivinama ne verujete! A tek tapacirung što sam nabacio, brate kad sedneš ne možeš da ustaneš koliko te bole leđa. U planu su mi DVD i navigacioni sistem ali kažu da Šarac sluša samo glas biča, pa dok to ne naprave da valja bičovaću ga ja...[/quote]
Jel isti model ko moj Ezaz 4x4?
Ja se ne vozim kochijama i nem sad pare za dvd-e i navigaciju.
Samo moram da kupim novi korbach.
[url="http://imageshack.us"][img]http://img112.imageshack.us/img112/8283/dscf0469ah5.jpg[/img][/url]

enone    4
[quote name='Srla' post='58194' date='Mar 8 2008, 01:47 PM']zare nisi napisao ljudima koji si ti na slici :D:D:D[/quote]
Zavisi iz kojeg ugla gledash.
Mada bilo kako gledano ja sam onaj deblji :P :lol:

Srdjan_SF2    809
[quote name='enone' post='58223' date='Mar 8 2008, 06:58 PM'][quote name='Srla' post='58194' date='Mar 8 2008, 01:47 PM']zare nisi napisao ljudima koji si ti na slici :D :D:D[/quote]
[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: zziva istina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sry za off

DJ_MY_SOUL    0
Moj rodjeni brat vozi GOLF IV 1.9 2003-e, 100ks. A uskoro ce dobiti VW Tiguna...
Cale vozi Audi Q7 3.0 2007-o
A ja karetu Jalle sa mercedesovim motorom....dizel, dupli tockovi, jedna sporohodna jedna brzohodna. Zuzme celu ulicu kada izadjem... :)

[quote name='enone' post='58223' date='Mar 8 2008, 06:58 PM'][quote name='Srla' post='58194' date='Mar 8 2008, 01:47 PM']zare nisi napisao ljudima koji si ti na slici :D:D:D[/quote]
[/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
I od mene sorry za OFF

Marko_89    3
[quote name='Stefan' post='58132' date='Mar 7 2008, 12:26 PM']Alfa 147 1.9JTD sredjen, cipovan, licni
Audi a6 nije licno moj vec porodicni
Kia pro ceed karavan porodicni
Peugeot 206 porodicni
Mercedes sl500 porodicni, ali nije registrovan, cekaju se pare, tj ceka se da JA skupim pare za registraciju i naravno hektolitre goriva
Golf2 moj, ali ga skoro nikad ne vozim..[/quote]
Stefi ti bash onako imash malo automobila :P

Marko_89    3
[quote name='Stefan' post='58413' date='Mar 10 2008, 05:32 PM']Ne zna se ko u porodici vise voli kola :)
To je nasledno i zarazno :)[/quote]
pa kod mene niko nije niti voli kola,ali zato ja ih obozavam... ali ne ove fabricke budze,nego nesto jeftinije ali TUNIRANO i sa lepim STYLINGOM

hagor    6
Opel Astru GSi 16v 2.0 150hp 1993god, licno moj
Mercedes 190D 2.0 75hp 1990god, caletov

Shakal    0
[quote name='mare_car' post='58125' date='Mar 7 2008, 11:38 AM']dajte da pokrenemo temu...
ja vozim opel kadett 1.3, '86-to godiste :P na plin ;)[/quote]
Izvini sto pitam,a cime se ti bavis u zivotu?ako nije problem da odogovirs

Marko_89    3
[quote name='Shakal' post='59059' date='Mar 18 2008, 11:45 PM'][quote name='mare_car' post='58125' date='Mar 7 2008, 11:38 AM']dajte da pokrenemo temu...
ja vozim opel kadett 1.3, '86-to godiste :P na plin ;)[/quote]
Izvini sto pitam,a cime se ti bavis u zivotu?ako nije problem da odogovirs
[/quote]
shkolom :lol:
da ne bude off,jel vozio neko mozda 307 hdi?

svrle    1
nekada sam vozio hondu accord 2.0 2007 god :( sad vozim volkswagen polo 2004 god 1.2 na plin,7 plina potrosnja,a cale je kupio hondu civic type s 2008 god,pravi svemirksi auto,bas mi se svidja.
  • Upvote 1

Keeway    0
Skoda Octavia 1.9TDI 2001.god porodicna
A volio bih da kada polozim vozem neku astricu 2005-2006.god mogu se u inostranstvu naci za male pare

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.