Jump to content
Sign in to follow this  
thecoby

Forum je neorganizovan

Recommended Posts

Mislim da bi trebalo forum malo bolje organizovati, koliko sam primetio, svi pisemo sve u svakom podforumu. Recimo, nemamo podforum SERVIS SKUTERA/POPRAVKA SKUTERA ili nesto slicno, nego pisemo u rubriku Servisi i majstori. Trebalo bi napraviti podforum ELEKTRONIKA ili tako nesto, da razvrstamo mehanicke radove od elektronskih. Sto se tice budzenja skutera, trebalo bi da postoji rubrika SCOOTER TUNNING da se u njoj pise SAMO o tunigu skutera, ne o problemima tipa "ne radi mi ovo, ne radi mi ono". Ljudi se tesko snalaze, pa zato prave hiljade istih tema, mora nesto da se reorganizuje. Po meni, lepo organizovan forum je 4tskuteri.com. Shvatite ovaj post kao savet, ne kao kritiku, jer je ovo ipak forum svih nas. :) Edited by thecoby

mislim da ako se doda jos koji pod forum da ce tek onda biti haosa...ja sam ovde vec godinu dana i kad mi nesto treba tesko se snadjem, zamisli kad bi jos koji pod forum postojao...pakao i uzas!

btw ovako je odlicno! ono sto je trebalo da se uvede uvelo se: projekti i sta jos tu ima i to je to...

moj savet ne dirajte nista ;)

Ne samo da se dodaju podforumi, nego da se izbrisu neki postojeci, da se postovi pregledaju i premeste u odgovarajuce nove. Ti si ovde godinu dana i tesko se snalazis, kako ce se tek snaci novi clanovi...

dobro malo mi je problem da nadjem gde je neko ubacio sve pitanje ili iskustvo...veliki je to posao ne znam ko bi ga se latio da pregleda sve redom...zato ja koristim ono View New Posts pa znam sta je u toku tako da sto se mene tice ne treba mnogo da se radi jos po forumu :)

[quote name='Raca' post='86708' date=' 17.May.2009 18:19']dobro malo mi je problem da nadjem gde je neko ubacio sve pitanje ili iskustvo...veliki je to posao ne znam ko bi ga se latio da pregleda sve redom...zato ja koristim ono View New Posts pa znam sta je u toku tako da sto se mene tice ne treba mnogo da se radi jos po forumu :)[/quote]

Hehe, verovatno svi to radimo, ali zato kad nam nesto treba postavljamo nova pitanje, retko ko cita sve postove da nadje odgovor, jer se ne moze snaci.

shto se mene tiche ne treba nishta dirati... i ja odem i pogledam nove postove i to je to :)
a kad mi neshto treba odem na search i to je to :)

Ako trazis nesto odredjeno na forumu najlakse je koristiti search......Sto se tice novih podforuma po meni nisu potrebni pogotovo ti gore navedeni.
Ali ako hocete moze se postaviti referendumsko pitanje da se cuje glas naroda. :) ;)

Ma ok je ovako.. :D

Odes na srč, ukucas neku reč i izbaci ti 3456476 postova kao rezultate. Ukucajte REMEN i ima da izbaci 153 posta u kojima definitvno ne mozes da se snadjes. Po meni je Search jedna velika kaka.

E onda otvoris novu temu ili imas tamo negde razna pitanja ili tako nesto i pitas. Nemoj se stideti :)

O tome i pricam, samo se otvaraju nove teme, iako vec postoje iste takve. Da sam admin...ma sve bih pobrisao! :gunsmilie:

jbg brate,tako je...shta da se radi...ako cemo iskreno,velik je ovo forum tako da ono....zeznuto je snaci se ali opet...nishta ne treba dirati :)

Guest luckpack
[quote name='thecoby' post='86729' date=' 17.May.2009 17:37']O tome i pricam, samo se otvaraju nove teme, iako vec postoje iste takve. Da sam admin...ma sve bih pobrisao! :gunsmilie:[/quote]
Alo pogledaj malo sebe,otvaras 300 topica i pricas o organizaciji...da sam na tvom mestu ja bih cutao!

Ja bojkotujem, slika nedelje nije promenjena nedeljama... i jos nesto gde su oni stari dobri smajliji sto se valjaju od smeha i u isto vreme placu...od kad njih nema, ne smejem se kad citam forum [url="http://www.servimg.com/image_preview.php?i=174&u=11774493"][img]http://i47.servimg.com/u/f47/11/77/44/93/38410.gif[/img][/url]

Ma kulijana... Najvazini je druzenje, to su sitnice :D

[quote name='radomir.g' post='86767' date=' 17.May.2009 23:11']Ma kulijana... Najvazini je druzenje, to su sitnice :D[/quote]
Potpis...
A kad bi novi na forumu prvo malo citali FAQ i stare teme sve bi bilo malo preglednije,ovako....
;)

u pravu si...slazhem se sa pecom,slika nedelje je ovde bar mesec dana...shto se mene tiche mozhe da stoji josh dugo tu jer mi je to jedan od boljih drugova i tu sliku sam uslikao ja :)

Neka ostane ovako ne treba se menjati nista, a i da hoce admini nesto da urade tu ima mnogo posla a niko nema vremena za to!! :)))

PS. To je izgleda slika meseca pa se zato ne menja :)

jedini problem na forumu meni, je sto ne mogu da vidim video klipove direktno, ne radi mi ono sto ste skoro ubacili da se direktan link "pretvori" u vide klip... Moram da idem na quote pa onda da ga kopiram u adresu pa tek ond da vidim

Pobrisan off,nemoj suzavac da radi..
@Peca smislicemo neke pervertido smajlije :D
@Kave menjaj sliku ljudima,djubre jedno.. :)
@On topic meni se chini da je sve ok i da ne treba nishta menjati...

[quote name='MaLi_FreeStyLe' post='86857' date=' 18.May.2009 13:46']IE[/quote]
Preporuka za promenu.... ;)

[url="http://sr.www.mozilla.com/sr/"]http://sr.www.mozilla.com/sr/[/url]

Sign in to follow this  

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.