Jump to content
Sign in to follow this  
thecoby

Forum je neorganizovan

Recommended Posts

od kad sam seo za komp uvek sam koristio IE, ne znam zasto, ali naviako sam se na njega, i kad odem npr negde popizdim kad nema IE, ne pase mi ni mozzila ni firefox niti nijedan drugi

Isti sam bio i ja -dok nisam instalirao mozillu-za promenu....

[quote name='MaLi_FreeStyLe' post='86885' date=' 18.May.2009 15:48']instalirao sam, pa cemo videti kako cu se snaci, hvala cvele19[/quote]
sam polako,dok udjes u stos,inace ima strasno dobre add-ons...
[url="https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/"]https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/[/url]

sta je to?
evo o5 nece da mi prikaze link kao video, mora da se inst flash player, inst sam i o5 nece, ne znam :/

edit: evo sad sve sljaka kako treba :D :D Edited by MaLi_FreeStyLe

Guest luckpack
[quote name='cvele19' post='86871' date=' 18.May.2009 12:35']Isti sam bio i ja -dok nisam instalirao mozillu-za promenu....[/quote]
i ja...tek posle nekog vremena se primeti koliko je mozilla bolja

Brate, preterali ste ga sa offom! P.S. IE users noobs! :D Opera 9.64 Rulez! :D

[quote name='thecoby' post='87007' date=' 18.May.2009 22:49']Brate, preterali ste ga sa offom! P.S. IE users noobs! :D Opera 9.64 Rulez! :D[/quote]

Tako je... :cheers:

Ako smem, uputio bih kritiku da je forum pomalo haotičan. Postoji mnogo sličnih tema, koje bi po meni trebale sve da budu jedna tema. Evo sada imam problem jer hoću da napišem nešto o registraciji skutera, a tema ima koliko voliš takvog tipa. Ne znam u koju da pišem, ili da otvaram još jednu od mnogobrojnih?
Hvala!

Naravno da smes, kao i svi ostali..

To je upravo ono sto mi (admin & mod tim) i jos neki clanovi ponavljamo kao papagaji - "PRVO POTRAZITE ODGOVOR NA VASE PITANJE, PA AKO GA NEMA, TEK ONDA OTVORITE NOVU TEMU I PITAJTE"...
Ljude mrzi da malo prelistaju i potraze po forumu, nego odmah otvaraju teme sa jednim pitanjem, a to pitanje je moglo biti postavljeno u temi "kratka pitanja i odgovori"..

A kada su neki dobijali warn-ove i sugestiju putem pm-a da to ne rade, drugi clanovi su se bunili sto je neko dobio warn...
Mislim da je sada tim clanovima jasno sve, s obzirom na to da jedan od clanova uvidja gresku..

A onda ce neko da kaze- pa posao administratora i moderatora je taj da to odrzava i sredjuje..
Posao administratora je nesto drugo i nema veze sa tim. A posao moderatora je da prati situaciju, ukaze nekome na gresku putem pm-a ili javno i prati da ne bude vredjanja na forumu..
Iako i administratori obavljaju deo posla moderatora, svakog dana ima novog posla jer neke mrzi da citaju..

A da forum ne bi postao neozbiljan (sto nam najmanje treba, s obzirom na planove), nemojte se cuditi ako neka vasa tema koju ste tek otvorili, bude samo obrisana bez upozorenja.

Sign in to follow this  

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.