gagi-racer

Gilera Runner 180 Black Widow

2,354 posts in this topic

i moj savet je specijala,busenje je 10e kod `cubija` ili `feniksa` i uzmes nov klip onaj vertex...samo odaberes dimenziju!naravno prvo se klip kupuje pa se po njemu busi ;)
0

[quote name='DuXy' date='04 February 2010 - 09:37 PM' timestamp='1265315873' post='135758']
pa icice kako treba da ide... znaci bolje nego sad...naravno... al nemoj da se nadas nekim performansama... to ti je opet standard masina... da bi se videlo poboljsanje treba jos neke stvari odraditi.. ;)
[/quote]
pa gle ovako, dok jos nisam nabavio veci karb, on mi je isao za mekih 10-11 sekundu do 100km/h sa auspuhom.... sada imam i karb 24mm i otvoren filter, sada bi trebao vec da ide bolje :), a ako se turpija malo cilindar..... :gunsmilie:
0

[quote name='srki92' date='04 February 2010 - 09:40 PM' timestamp='1265316013' post='135760']
i moj savet je specijala,busenje je 10e kod `cubija` ili `feniksa` i uzmes nov klip onaj vertex...samo odaberes dimenziju!naravno prvo se klip kupuje pa se po njemu busi ;)
[/quote]
pa neznam koje su mi dimenzije klipa :) niti sta da kazem, niti koji da uzmem :( treba mi pomoc....
0

Ako redis specijalu nemoj raditi odmah na 50.5,radi 50.2 ;) Ako mozes da nedjes takav klip :) Ici ce malo bolje nego sto je isao,ali u sutini isti qrac drugo pakovanje :)
0

[quote name='Johnny' date='04 February 2010 - 09:53 PM' timestamp='1265316804' post='135767']
Ako redis specijalu nemoj raditi odmah na 50.5,radi 50.2 ;) Ako mozes da nedjes takav klip :) Ici ce malo bolje nego sto je isao,ali u sutini isti qrac drugo pakovanje :)
[/quote]
pa tesko ce izvuci te riseve ako su duboki... a i tesko ce naci taj klip..
0

jedino koji klip mogu da nadjem je METEOR, a cuo sam da su losi....
0

kod koga si to trazio ?
0

[quote name='gagi-racer' date='05 February 2010 - 04:54 PM' timestamp='1265385264' post='135808']
jedino koji klip mogu da nadjem je METEOR, a cuo sam da su losi....
[/quote]

ja sam kupio pre taj klip , moto-juric.com je sajt .. meni se dobro pokazao ..
0

e jeste...video sam na moto-berzi oglas za SP 180 klip... ta firma... treba ih nazvati da li imaju za 125... ;)
0

Ma Meteor brate, sta je tu cudno.. Gde god se okrenes, samo Meteorovi klipovi..
I serijski sto se prodaju po sajtovima su Meteorovi!
http://www.racing-planet.de/scootertuning-piston-meteor-replacement-peugeot-2stroke-50cc-p-72069-1.html?cPath=706_787_1041&sessID=cdde339f6e0135114676cce1edd91c29

Samo ti njega stavi ako nadjes u odgovarajucoj dimenziji i nemas brige ;)
0

evo ljudi port mapa cilindra :), izvinjavam se na neurednosti :) prvi put sam radio :)

[IMG]http://www.imagesforme.com/upload/65a30fa2.jpg[/IMG]

ono skroz desno je izduv na auspuhu, to sam morao posebno, a ono skroz levo je unutar cilindra, to sam isto morao posebno.... Edited by gagi-racer
0

gagi ko ti je to rekao da je meteor los? klipovi su dosta dobri...
0

[quote name='cojke92' date='06 February 2010 - 03:32 PM' timestamp='1265466753' post='135897']
gagi ko ti je to rekao da je meteor los? klipovi su dosta dobri...
[/quote]
sada nebi da ispadnem neka picka da nekazem, a nebi ni da se naljute, ti sto su rekli, ali to su mi rekli STEVA i DJOLE iz moto-boxa.....
0

Sta ti dodje ovo na kraju R=2,5cm?!
I na mapi ti fale i odstojanja od vrha cilindra, ovo sto si oznacio nista ne znaci ;)
0

[quote name='Rade' date='06 February 2010 - 03:51 PM' timestamp='1265467890' post='135899']
Sta ti dodje ovo na kraju R=2,5cm?!
I na mapi ti fale i odstojanja od vrha cilindra, ovo sto si oznacio nista ne znaci ;)
[/quote]
izmericu to odstojanje, to sam skroz zaboravio :), R je precnik, a malo r je polu precnik, evo kako, uzmes sestar, stavis 1.25cm, i napravis krug, i onda je njemu precnik R 2.5cm, tj tolika mi je rupa na cilidnru kod auspuha...

i pitanje, nasao sam lika iz NS-a, prodaje ove klipove, i verovatno ima specijalu za moj, pa pogledajte link i recite dali je ovo dobor >>> http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=52218&trazi=1&ur=1&model=94&tip=klipovi&m=--Oprema-i-delovi-Klipovi
0

Aha, velicina izduva.. Pa tako reci :)
Dobro izgledaju klipovi.. Samo obrati paznju da spojevi karika ne prelaze preko kanala! Jer onda i da nadjes odgovarajucu velicinu i sve opet ne mozes staviti taj klip jer ako prelazi preko kanala karika pukne u roku par taktova :)
0

[quote name='Rade' date='06 February 2010 - 03:59 PM' timestamp='1265468379' post='135903']
Aha, velicina izduva.. Pa tako reci :)
Dobro izgledaju klipovi.. Samo obrati paznju da spojevi karika ne prelaze preko kanala! Jer onda i da nadjes odgovarajucu velicinu i sve opet ne mozes staviti taj klip jer ako prelazi preko kanala karika pukne u roku par taktova :)
[/quote]
pa sada sam pricao sa covekom, i dogovorili smo se da se nadjemo.... pa bi sada otisao, rekao je da ponesem cilindar i klip, pa da pogledamo.....
0

Odlicno.. Srecno ;)
0

e Gagi dobro si odario mapu... ;) samo sto Rade kaze...moras da napises visine, jer ovako nema poente...

a za klip...koliko sam cuo proxx i vertex su ok...
0

izmericu danas, pa cu napisati :) odoh ja sada, uskoro mi bus....
0

ako ti je usput svrati do onog druga gde ti je auspuh pa izmeri ono...
0

evo bio sam do coveka, ostavio sam mu cilindar i klip, pa ce pogledati da nabavi klip, kaze da cemo se cuti u ponedeljak, i da ce verovatno naci :), ali mi je predlozio i cilindar od 172cc, da ce da pogleda cene u madjarskoj.....

duxy, nije mi bilo usput, kada bas budem imao vremena izmericu to :)
0

ja znam tog coveka (necu da kazem njegovo ime) al mislim da mnogi znaju o kome je rec. ja saradjujem sa njim vec duze vreme i ok je! a sto se tice meteora, to su dobri klipovi samo zavisi sa cim ih uporedjujes! gagi javi se ako oces da ti nabavim meteor u specijali!
0

[quote name='cojke92' date='06 February 2010 - 06:05 PM' timestamp='1265475920' post='135923']
ja znam tog coveka (necu da kazem njegovo ime) al mislim da mnogi znaju o kome je rec. ja saradjujem sa njim vec duze vreme i ok je! a sto se tice meteora, to su dobri klipovi samo zavisi sa cim ih uporedjujes! gagi javi se ako oces da ti nabavim meteor u specijali!
[/quote]
nabavice mi taj covek, nije nikakaw problem, i ima dosta dobre klipove.... on je tamo kod merkatora, cinimi se dobar.... videcemo jos :)
0

i i koliko ce te kostati klip i koji proizvodjac?
0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.