Sign in to follow this  
Followers 0

APRILIA SR 50 vs CPI GTR 50 :)

58 posts in this topic

Posted (edited)

Ee ovako prvo pozdrav svima.. ;) Kao sto gore napisah treba da kupim nov skuter,i suzavanjem izbora,ostao sam na 2 skutera,Aprilia sr 50 i CPI GTR 50...
1.[img]http://www.zezanje.rs/cms/wp-content/uploads/2010/05/Aprilia-SR-50-R.jpg[/img]
2.[img]http://www.bikez.com/pictures/cpi/2005/21954_0_1_2_gtr%2050_Image%20credits%20-%20CPI.jpg[/img]

Citao sam dosta o obe mashine,obe su stw dobre,bio sam i na jednom sajtu za poredjenje modela i tu je u ocenama odneo pobedu CPI i to sa solidnom razlikom ocena 100 je max CPI je imao 70.3 a Aprilia oko 60-62.....Na osnovu svega toga formirao sam neko svoje misljenje koje je naravno promenljivo,pa me zato interesuje da znam koji sqter biste vi izabrali... Hvala unapred. :))) Edited by Djape27
0

Posted

Preporucujem Apriliu po meni cpi aprili nije konkurencija uopste :dirt-bike:
0

Posted

CPI
0

Posted

Aprilia druzhe moj!
CPI ?! Juche krenuli da prave motore i kao nabili cenu i sad su kao kvalitetni ? APrilia ih prozivodi decenijama!
0

Posted

Moj glas isto ide za Apriliu.. :EVERYD~323:
0

Posted

Ja cu samo da se pojavim i sve vam je jasno sta hocu napisati :D
0

Posted

[quote name='Alekre' date='18 August 2010 - 06:06 PM' timestamp='1282151185' post='170910']
Ja cu samo da se pojavim i sve vam je jasno sta hocu napisati :D
[/quote]
dosta los post neznaju svi da vozis apriliu
moj glas za sr-a!
0

Posted (edited)

[quote name='FiNeSt!' date='18 August 2010 - 06:36 PM' timestamp='1282149392' post='170906']
Aprilia druzhe moj!
CPI ?! Juche krenuli da prave motore i kao nabili cenu i sad su kao kvalitetni ? APrilia ih prozivodi decenijama!
[/quote]
:thumbsup: :thumbsup:
Sr ima svoj dizajn a ova cpi je barem po meni losa kopija derbi gp1 :120105~420: Edited by Serbian Pride
0

Posted

Jos jedan glas za apriliu! :EVERYD~323:
0

Posted

Drug kao sto ce ti vecina reci.....Aprilia.....provjeren skuter pouzdan.A cpi kinez ko kinez kao sto Finest kaze juce poceli praviti pa nabili cijenu.....Srecno sa odabirom...:)
0

Posted

Ok,hvala vam puno,razmislicu jos malo,ali 99% ljudi mi je reklo Aprilia!Jedino sto me buni jeste taj sajt za poredjenje,i jedino sto me nervira je taj sportski izgled CPI-a koji toliko privlachi! :) Hvala jos jednom,cim odaberem i kupim javljam vam utiske... :)
0

Posted

Aprilia je aprilia.. :)
0

Posted

Ih druze lc talijan i ac kinez nemaju sta da traze u istoj recenici. Ako si u mogucnosti pazari sr i cpi ima da vidis samo u retrovizoru :D
0

Posted

[quote name='perlx*' date='18 August 2010 - 07:59 PM' timestamp='1282154379' post='170932']
Ih druze lc talijan i ac kinez nemaju sta da traze u istoj recenici. Ako si u mogucnosti pazari sr i cpi ima da vidis samo u retrovizoru :D
[/quote]

ovaj CPI je LC
0

Posted

da svaki gtr je lc...ma apriliu i caos!jbs ti izgled meni to maltene nije ni skuter msm nesvidja mi se taj izgled :P
0

Posted

Po meni 3 najbolja skutera su : Derbi GP-1
Piaggio NRG
Aprilia SR

Tako da ovaj glas dajem SR, motor ima piaggio masinu to traje dugo dugo + je lep motor + jos lepse ide gde ces bolje :)
0

Posted

Cpi sa Aprilijinom masinom :smiley-sniffer:
0

Posted

Aprilia definitivno, bolje izgleda a i agregat je dosta bolji...
0

Posted

[quote name='Rade' date='18 August 2010 - 05:57 PM' timestamp='1282150621' post='170908']
Moj glas isto ide za Apriliu.. :EVERYD~323:
[/quote]
:EV012E~130:
0

Posted

CPI :D
0

Posted

Obzirom da ja imam 2 Aprilije SR, sta da ti preporucum ? Koji CPI ? Pa moraš da znaš da su žabari izmislili skutere ! Gde će CPI biti za 10-15 godina, a gde Aprilija ?
0

Posted

moj glas za CPI uvijek mi se je svidjao, nikad do sada nisam pravio razliku izmedju kineza i talijana :)
0

Posted

I zipa jos ovo: aprilija sa rezonom ici ce kao cpi sa kitom.
Sta tu ima da se razmislja :smiley-sniffer:
0

Posted

[video]http://www.youtube.com/watch?v=CrUYnVcl-jg&feature=related[/video]
;)
0

Posted

[video]http://www.youtube.com/watch?v=b7rMqFRYt0s&feature=player_embedded[/video] :129E2D~119:
0

Sign in to follow this  
Followers 0