Jump to content
Serbian Pride

Predlog o azruriranju sajta /foruma

Recommended Posts

Ja sam na forumu od 16 decembra 2009 god
Forum ste ako se dobro secam nesto menjali u tom periodu
Ali sajt nista ima kalendar motoskupova iz 2008 godine
I neke starinske slike sa skupova , I poceli ste pisati ono skuter nedelje sto je odlicna ideja evo sf od glavasa stoji vec nekoliko nedelja mislim ako nesto pocnete drzite se toga ........
Neka se jedan pobavi time ili se dogovorite medjusobno mislim neko je vec ranije konstatovao da treba update-ovati sajt to je mislim obavezno forum manje vise ali sajt bi trebali mozda dopuniti nesto dodati neke zanimljive stvari tamo ono utisci iz prve ruke pa do sada ima za mnogo vise modela utisaka pa dopunite to malo
Mislim svasta moze da se uradi .....
Samo ako to zelite ...

Slazem se.. Ali od admina i modova su svi zaposleni pa je i to vrv razlog.. Jedino sto rade nije zaposlen, ali radi i on na nekom cosku :P :P
Inace, mislim da tako stvara neku odbojnu sliku.. Eto poslednje su skoro menjani emotion-i.. Moglo bi se to dosta poboljsati samo treba vremena i volje..

[quote name='Srdjan_SF2' date='21 September 2010 - 11:29 PM' timestamp='1285104589' post='176357']
Slazem se.. Ali od admina i modova su svi zaposleni pa je i to vrv razlog.. Jedino sto rade nije zaposlen, ali radi i on na nekom cosku :P :P
Inace, mislim da tako stvara neku odbojnu sliku.. Eto poslednje su skoro menjani emotion-i.. Moglo bi se to dosta poboljsati samo treba vremena i volje..
[/quote]

Mislim da je to nesto najnebitnije mislim to moze da se uradi za 10 minuta nije nista tesko nego sajt www.skuteri.org i malo da se promeni tema na forumu primera radi po vremenu Leto (neka letnja tema ) Zima (zimska tema) pa tako da se kombinuje
A to sto admin i mod tim rade to je drugo ali mogu se valjda dogovoriti izmedju sebe da neko to odradi sad nzm koliko ih tacno ima nebitno ......

I sajt i forum ce biti tokom zime preuredjeni, program promenjen itd.
Zimi se ima vise vremena, motori su u zimskom snu i noci su mnoooogooo duze . . . :)

[quote name='scooterino' date='21 September 2010 - 11:42 PM' timestamp='1285105369' post='176363']
I sajt i forum ce biti tokom zime preuredjeni, program promenjen itd.
Zimi se ima vise vremena, motori su u zimskom snu i noci su mnoooogooo duze . . . :)
[/quote]

To se ceni ali mislim da je dugo trebalo da to uradite

[quote name='Serbian Pride' date='21 September 2010 - 11:44 PM' timestamp='1285105451' post='176364']
To se ceni ali mislim da je dugo trebalo da to uradite
[/quote]

Nemoj da sada jos ispadne da se nista nije radilo !
Uradilo se dosta toga. Nesto je vidljivo od toga a nesto nije.
Peca je napr. jako uredan bio oko teme "skuter nedelje".

[quote name='scooterino' date='21 September 2010 - 11:49 PM' timestamp='1285105758' post='176365']
Nemoj da sada jos ispadne da se nista nije radilo !
Uradilo se dosta toga. Nesto je vidljivo od toga a nesto nije.
Peca je napr. jako uredan bio oko teme "skuter nedelje".
[/quote]

Pa ja sam a forumu od decembra bukvalno svaki dan eto samo smajlici a skuter nedelje se praktikovalo moze par nedelja
Sad me bas zanima koliko je vec od glavasa sf kao skuter nedelje mozda bi trebalo promeniti temu u skuter meseca :129E2D~119:

Glasanje u vezi tvog predloga je skinuto, svi smo svesni da neke izmene treba da se obave.
Bilo bi dobro da se daju pametni predlozi sta da se poboljsa da bi sve ovo bilo jos interesantije.

[quote name='Serbian Pride' date='21 September 2010 - 11:51 PM' timestamp='1285105862' post='176366']
Pa ja sam a forumu od decembra bukvalno svaki dan eto samo smajlici a skuter nedelje se praktikovalo moze par nedelja
Sad me bas zanima koliko je vec od glavasa sf kao skuter nedelje mozda bi trebalo promeniti temu u skuter meseca :129E2D~119:
[/quote]

Ako ovako razmisljas onda smatraj da se tema zove "skuter meseca", moze ?
Samo kritikovati je NULA.
Dati predlog sta i kako da se promeni je OK.

[quote name='scooterino' date='21 September 2010 - 11:53 PM' timestamp='1285106022' post='176368']
Ako ovako razmisljas onda smatraj da se tema zove "skuter meseca", moze ?
Samo kritikovati je NULA.
Dati predlog sta i kako da se promeni je OK.
[/quote]
Pa ne lepo je rekao srki da vecina radi ...Ne razmisljam tako nego jeste tako ... Pa ja cu prvi ako treba nesto da pomognem jer sam svaki dan online i sto da ne bude lepse svima nama ..... Mozda bi i neka promena doprinela vecem broju registrovanih korisnika ?? :129E2D~119: Edited by Serbian Pride

posto na ovom forumu ima dosta turpija, moglo bi na sajtu da se postave neke informacije o njima, neki video klip, saveti kako uraditi, i kao sto je pride rekao da se azurira kalendar moto skupova, moze da se ubaci i galerija slika na sajtu, pa cak ako je izvodljivo pretraga foruma sa sajta, to bi mnogima pomoglo i samim tim dovelo nove clanove...toliko od mene, ako se setim jos necega pisem...

Mozda se upotrebi natpis sa majca koje su se pravile , za forum ili sajt ?? :129E2D~119:
[URL=http://img210.imageshack.us/i/majicablack.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/3124/majicablack.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img831.imageshack.us/i/majicaorange.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/1760/majicaorange.th.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Zainteresovan da pomognem u sredjivanju portala [ sajta ].
Dosta dobro poznajem Joomla [ CMS ] , HTML , tako da sam voljan da pomognem :)
Do nedelje mozda mogu da odradim HTML ili Joomla sajt , na mom hostu , pa cu Vam dati link da pogledate , ako Vam se svidja pocetak , davacete predloge sta dalje da se ubacuje , vase ideje , pa cemo videti da napravimo jedan lep i pregledan portal :)

Dugo sam na forumu , aktivan sam , ali ne ulazim mnogo u teme tako da sam mnogima manje poznat , ali otom potom , ako se slazete, mogu da se bacim na posao , pa cemo videti kako ce to sve da ispadne :) Edited by Gruja1595

znaci nista od ovoga? admini se ne javljaju....

[quote name='noxy' date='22 September 2010 - 08:39 PM' timestamp='1285180759' post='176443']
znaci nista od ovoga? admini se ne javljaju....
[/quote]

Vrv nemaju vremena polako ....Rekao je scooterino da ce doci do promena ...

Noxy, napisao sam da se daju predlozi sta bi po vasem misljenju trebalo da se menja.
Cekamo i na predloge drugih clanova, zar ne?

naravno...

Ne znam da li je moguce namestiti ka svaki novoregistrovani clan prvo moze da vidi samo temu sa predstavljanjima, tako da ce svako morati da se predstavi prvo, tek onda da pise.

[quote name='perlx*' date='22 September 2010 - 08:54 PM' timestamp='1285185260' post='176462']
Ne znam da li je moguce namestiti ka svaki novoregistrovani clan prvo moze da vidi samo temu sa predstavljanjima, tako da ce svako morati da se predstavi prvo, tek onda da pise.
[/quote]

pa kad bi moglo da se napravi da kada novi clan dodje posle registaracije bude pozdravna poruka sa pravilima foruma i da mu kaze da treba da napravi temu o sebi

Meni je do OO i ovako, bar sto se tice foruma, ali slazem se da bi sajt trebao malo da se preuredi. Ima toliko novih clanova, mozda ubaciti slike njihovih skutera u galeriju i mogli bi na svakoj od slika skutera da napisete nik kako bi se znalo koji je ciji. Malo vise utisaka iz prve ruke i malo vizuelnih promena. Za sada toliko, ako se setim jos necega napisacu.

[quote name='PhantomF12' date='22 September 2010 - 09:17 PM' timestamp='1285186676' post='176469']
Meni je do OO i ovako, bar sto se tice foruma, ali slazem se da bi sajt trebao malo da se preuredi. Ima toliko novih clanova, mozda ubaciti slike njihovih skutera u galeriju i mogli bi na svakoj od slika skutera da napisete nik kako bi se znalo koji je ciji. Malo vise utisaka iz prve ruke i malo vizuelnih promena. Za sada toliko, ako se setim jos necega napisacu.
[/quote]

:EVERYD~323:

• Trenutno čita   0 members

No registered users viewing this page.